Aanspreekpartner

Onze medewerkers staan u graag met uw vragen ter beschikking: 

Allgemein/Info/Zentrale:
Telefon: 02852/9131-0/-13
Telefax: 02852/913167
info@betonsteinwerke.de


Verkauf - Innendienst:
Michael Grunwald
Telefon: 02852/9131-15
Telefax: 02852/9131-68
grunwald@betonsteinwerke.de


Verkauf - Außendienst:             
Andre Karadag
Mobil: 01520/1522008
Telefon: 02852/9131-65
karadag@betonsteinwerke.de


Auftragsabwicklung:
Dirk Scholz
Telefon: 02852/9131-14
Telefax: 02852/9131-67
scholz@betonsteinwerke.de


Abteilung Hydromak:
Frederike Kersken
Telefon: 02852/9131-61
Telefax: 02852/1741
kersken@hydromak.de
Buchhaltung:
Jörg Zimmermann
Telefon: 02852/9131-50
zimmermann@betonsteinwerke.de


Verkauf - Außendienst:
Frank Egenolf
Mobil: 0171/3787688
Telefon: 02852/9131-21
egenolf@betonsteinwerke.de


Verkauf - Außendienst NL:
Erik Leusink
Mobil: 0031-616599633
Telefon: 02852/9131-22
leusink@betonsteinwerke.de


Disposition/Auftragsabwicklung:
Margret Hohmann
Telefon: 02852/9131-10
Telefax: 02852/9131-67
hohmann@betonsteinwerke.de
© 2013  bvw - beton- und verbundsteinwerke gmbh & co.kg - industriestraße 2-6 - 46499 hamminkeln